Small World Money Transfer
Small World Financial Services - Finanzas
Small World Money Transfer
Small World Financial Services - Finanzas
Powrót do góry

Usługi: Globalne zarządzanie gotówką

Gdziekolwiek jesteś, możesz na nas liczyć. Proponujemy Państwu możliwość zarządzania płatnościami przychodzącymi i wychodzącymi za pośrednictwem sieci naszych przedstawicieli. Oferujemy przejrzyste kursy walut i brak prowizji za otrzymywanie środków. Dzięki nam mają Państwo zawsze kontrolę nad czasem wysyłania pieniędzy i otrzymywania ich od klientów oraz z zagranicznych oddziałów.

Ponadto mogą Państwo dokonywać przelewów do oddziałów swojej firmy, wypłacać wynagrodzenia pracownikom pochodzącym z innych krajów, opłacać prowizje przedstawicielom i handlowcom lub pokrywać nieprzewidziane wydatki w podróży służbowej.

Nasze usługi nie ograniczają się do wykonywania płatności, proponujemy Państwu globalne zarządzane gotówką.

Firmy eksportowe lub posiadające oddziały zagraniczne dokonują płatności nie tylko na rzecz dostawców lokalnych, ale również zarządza należnościami od klientów zagranicznych, ponosi wydatki związane z inwestycjami lub utrzymywaniem oddziałów handlowych i filii, wyjazdami na targi i wystawy branżowe czy dystrybucją wypracowanych zysków.

Zawarliśmy szczegółowe umowy z naszymi przedstawicielami na określonych rynkach wschodzących, co pozwala nam zarządzać obustronnymi przepływami kapitału, dzięki czemu jesteśmy w stanie nie tylko obniżyć koszty, ale również skrócić czas wykonywania płatności i otrzymywania środków przez firmy.

Zostań naszym klientem!

Small World posiada rozbudowaną sieć przedstawicieli, którzy są wiarygodnymi i solidnymi partnerami i odgrywają niezwykle ważną rolę w procesie świadczenia naszych usług, ponieważ zapewniają synergię i przyczyniają się do uproszczenia całego procesu. Dzięki stosowanej przez nas najnowocześniejszej technologii nasi przedstawiciele, klienci i partnerzy mają zapewnione bezpieczne warunki realizacji usług. Ściśle przestrzegamy przepisów dotyczących zapobiegania praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu obowiązujących na całym świecie.

Po zarejestrowaniu się w naszym systemie, należy postępować zgodnie z następującą instrukcją: złóż zlecenie przelewu przez telefon, e-mailem lub za pośrednictwem naszego serwisu internetowego i dostarcz nam dokument będący podstawą dokonania płatności. Przelej środki na jeden z naszych rachunków bankowych. Gby pieniądze wpłyną na nasze konto wówczas zostaną przelane dla odbiorcy tego samego dnia.

Nie jest to konieczne. Konto to jedynie pośredniczy w dokonaniu płatności. Nie musi na nim pozostawać saldo dodatnie przekraczające kwotę płatności i nie są pobierane żadne opłaty za prowadzenie ani utrzymanie konta.

Oferujemy więcej korzyści niż banki w trzech podstawowych obszarach:

Bardzo atrakcyjne kursy walut i szybkość wykonywania transakcji

Nie pobieramy prowizji za prowadzenie i utrzymanie konta.

Państwa bezpośrednie i pośrednie koszty dokonywania płatności mogą być nawet o 80% niższe od prowizji pobieranych przez banki. Nasze usługi są realizowane w prosty i przejrzysty sposób, dzięki czemu mogą Państwo zoptymalizować swoje koszty.

Więcej usług dla Klientów firmowych