Small World Money Transfer
Small World Financial Services - Finanzas
Small World Money Transfer
Small World Financial Services - Finanzas
Powrót do góry

Usługi: Wysyłanie pieniędzy

Wysyłaj gotówkę do ponad 160 krajów dzięki naszej rozbudowanej sieci placówek znajdujących się w ponad 200 tysiącach miejscowości na całym świecie. Odbiór pieniędzy jest możliwy w walucie lokalnej lub innej. Wystarczy, że wpłacisz lub przelejesz pieniądze na jeden z naszych rachunków bankowych i potwierdzisz dane odbiorcy;

Wyślij pieniądze teraz!

Skontaktuj się z nami.

Aby wysłać pieniądze, wykonaj następujące czynności:

Osobiście, w każdym z naszych punktów sprzedaży:

1. Wpłać kwotę, jaką chcesz wysłać, wraz z odpowiednią prowizją.

2. Potwierdź dane odbiorcy.

Za pomocą naszej infolinii (Call Center):

1. Przelej kwotę, jaką chcesz wysłać, na jeden z naszych rachunków w kraju, w którym mieszkasz.

2. Potwierdź dane odbiorcy za pomocą naszej infolinii.

Skontaktuj się z nami, a my poinformujemy Cię, gdzie znajduje się najbliższe biuro przedstawiciela. Możesz również skorzystać z jednej z naszych placówek, zadzwonić na infolinię lub wysłać pieniądze przez internet.

Skontaktuj się z nami, aby anulować wysyłkę pieniędzy lub poprosić o zwrot pieniędzy. Pamiętaj, że jeżeli przekaz został opłacony, nie będziemy mieli możliwości dokonania zwrotu. Przeczytaj uważnie regulamin usługi.

Small World posiada sieć własnych placówek oraz sieć 5000 biur przedstawicieli. Możesz znaleźć adresy naszych oddziałów na stonie w zakładce Gdzie jesteśmy

Jeśli chcesz skontaktować się z naszym przedstawicielem lub sam jesteś naszym przedstawicielem, z przyjemnością udzielimy Ci pomocy. Skontaktuj się z nami . UK 020 7407 1800

Najpierw powinieneś zarejestrować się jako klient. W większości przypadków wystarczy, że okażesz dokument tożsamości ważny w kraju, z którego pochodzisz. W niektórych przypadkach poprosimy Cię o dostarczenie dodatkowych dokumentów jeśli będą tego wymagały obowiązujące przepisy. Rejestracja jest darmowa. Tutaj wyjaśnimy Ci, jak jej dokonać.

Swoją tożsamość możesz potwierdzić okazując paszport lub dowód osobisty wydany przez władze kraju, z którego pochodzisz. Jeśli posiadasz inny dokument tożsamości skontaktuj się z nami. Dokument tożsamości powinien być ważny.

Możesz dokonać symulacji swojej wysyłki tutaj, dzwoniąc na numer naszej infolinii lub za pomocą czatu on line. Dla nowych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne promocje.

Nie ma żadnego limitu co do kwoty wysyłanych pieniędzy, pod warunkiem, że będziemy znali pochodzenie środków. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jakie dokumenty należy dostarczyć, aby potwierdzić wysyłaną kwotę. Możesz skontaktować się z nami tutaj.

Podanie błędnego numeru rachunku bankowego może spowodować opóźnienie w dostarczeniu środków. Prosimy o kontakt w celu poprawienia błędnie podanych informacji.

Tak, wysyłka lub przekaz pieniędzy pomiędzy dwoma punktami sprzedaży naszej sieci, znajdującymi się w tym samym kraju, jest możliwa. Użyj narzędzia „Wyślij pieniądze” i wybierz swój kraj zamieszkania we wszystkich polach, aby znaleźć punkt wysyłki.

Zazwyczaj pieniądze trafiają do odbiorcy w ciągu mniej niż 24 godzin, ale zależy to od kraju i wybranej metody płatności. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o możliwych opcjach w kraju docelowym.