Small World Money Transfer
Small World Financial Services - Finanzas
Small World Money Transfer
Small World Financial Services - Finanzas
Powrót do góry

Usługi: Wymiana walut

Szybka usługa wymiany walut dostępna dla turystów, osób będących w danym kraju przejazdem i niedawno przybyłych. Pragniemy zaoferować Ci najatrakcyjniejsze kursy walutowe na rynku, które są aktualizowane na bieżąco w ciągu dnia. Możemy również wymienić Twoje czeki podróżne bez dodatkowych opłat.

Small World posiada sieć własnych placówek oraz sieć 5000 biur przedstawicieli. Możesz znaleźć adresy naszych oddziałów na stonie w zakładce Gdzie jesteśmy

Jeśli chcesz skontaktować się z naszym przedstawicielem lub sam jesteś naszym przedstawicielem, z przyjemnością udzielimy Ci pomocy. Skontaktuj się z nami . UK 020 7407 1800

Najpierw powinieneś zarejestrować się jako klient. W większości przypadków wystarczy, że okażesz dokument tożsamości ważny w kraju, z którego pochodzisz. W niektórych przypadkach poprosimy Cię o dostarczenie dodatkowych dokumentów jeśli będą tego wymagały obowiązujące przepisy. Rejestracja jest darmowa. Tutaj wyjaśnimy Ci, jak jej dokonać.

Podanie błędnego numeru rachunku bankowego może spowodować opóźnienie w dostarczeniu środków. Prosimy o kontakt w celu poprawienia błędnie podanych informacji.