Small World Money Transfer
Small World Financial Services - Finanzas
Small World Money Transfer
Small World Financial Services - Finanzas
Powrót do góry

laczego warto zostać naszym przedstawicielem?

Udzielimy Twojej firmie wsparcia handlowego, przeszkolimy Cię i dostarczymy wszelkich niezbednych materialow. Przystepując do sieci naszych przedstawicieli nie ponosisz żadnej opłaty ani nie jesteś zobowiązany/a do nabycia żadnych towarów. Nasza platforma elektroniczna pozwoli Ci zarządzać systemem wysyłania pieniędzy w szybki i sprawny sposób. Z kolei nasz zespół obsługi klienta będzie do Twojej dyspozycji zawsze kiedy będziesz tego potrzebował i odpowie na wszystkie Twoje pytania oraz pomoze Ci rozwijać Twoją działaność.

Oferujemy naszym przedstawicielom atrakcyjne prowizje od każdej wykonanej dla nas transakcji. Jednocześnie oferujemy atrakcyjne kursy walut co zapewnia stały doplyw klientów chcących korzystać z usług naszej fimry, będącej synonimem bezpieczeństwa i zaufania, marki wyróżniającej się na tle innych firm oferujących usługi wysyłki pieniędzy za granicę.

Gwarantujemy, że nazwa grupy Small World i jej oddziałów będzie rozpoznawalna dla potencjalnych klientów. Przez cały rok prowadzimy kampanie reklamowe za pośrednictwem telewizji, radia i dzienników o zasięgu krajowym, a także podczas wydarzeń lokalnych. Dostarczymy Ci wszelkich niezbędnych materiałów reklamowych, które będziesz mógł umieścić w Twoim lokalu.

Dzięki nam będziesz mógł zwiększyć swoje dochody, prowadząc działalność wolną od ryzyka, a także będziesz mógł zaoferować dodatkowe usługi, które pozwolą Ci zdobyć nowych klientów.

Wśród naszych doskonale radzących sobie przedstawicieli można znaleźć kioski z prasą, biura podróży, sklepy spożywcze, salony fryzjerskie i kosmetyczne, kawiarnie itp.

Mówimy wieloma językami

Small World działa w środowisku wielokulturowym, a nasz zespół mówi w Twoim języku.

Zarabiaj dodatkowe pieniądze

Twój biznes w prosty sposób może generować większe zyski w postaci prowizji jaką będziesz otrzymywać za każdą transakcję.

Profesjonalne materiały reklamowe

Dostarczymy Ci wszelkie niezbędne materiały reklamowe, tak abyś mógł pozyskać nowych klientów i zwiększać zakres swojej działalności.

Więcej klientów

- Twoja firma będzie miała nowych klientów, którzy nas znają i mają zaufanie do naszej marki.

 

¡Zostań naszym przedstawicielem!